Hitskin Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hitskin Türkiye

yetkinforum temaları, invision temaları, phpBB2 temaları, phpBB3 temaları, punBB temaları, tema aramak, tema arşivi, yetkinforum tema arşivi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Destek.Yetkin-forum.com Arama Servisi
Güzel Bir Giriş Bölümü(Modellersiz)
Dream Profil değişk2
Profil değişik Modellsiz
vBulletin4 (modeller + full tasarım + hatalar DÜZELTİLDİ)
Modeller'de İpuçları - USERNAME kodu ?
StarLife Tema [pembe][mavi][phpBB2][modeller]
Vbulletin4 Orange-Black Style (İnvision)
Kategorilere değişik şekil vermek^^
RainBow Tema [kırmızı][sarı][yeşil][mavi][invision]
Ptsi Ağus. 24, 2020 12:08 am
C.tesi Ağus. 22, 2020 6:46 pm
C.tesi Ağus. 22, 2020 12:46 pm
C.tesi Ağus. 22, 2020 12:25 pm
C.tesi Ağus. 22, 2020 11:11 am
C.tesi Ağus. 22, 2020 11:09 am
Ptsi Nis. 09, 2018 6:49 pm
Ptsi Nis. 09, 2018 6:44 pm
Cuma Nis. 08, 2016 12:02 pm
Cuma Ağus. 15, 2014 7:20 pm

Paylaş | 

HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
By_MiCRoP
By_MiCRoP
HitskinTRyönetmen

http://forum.hitskintr.com
HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] Empty
MesajKonu: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 6:33 pm

Merhabalar,

HitskinTR ailesi,HitskinTR Yine hediye vermede devam ediyor.Bukez size şansınız kazandıracak.Evet dediğim gibi şansınız Kazandıracak.Sadece

yapmanız gereken tek şey bu konu altına Modellerle Yapılmış Temayı almak ve çekilişe katılmak istiyorum..Yada Css ile yapılmış temayı almak ve

çekilişe katılmak istiyorum demeniz..Sadece bunu demeniz size Tema kazandıracak.

Çekilişe Katılmak İçin Ne Yapmalıyım ?

Modellerle Yapılmış temayımı almak istiyorsanız: Modellerle Yapılmış Temayı Almak ve Çekilişe Katılmak İstiyorum.
    CSS İle Yapılmış Temayı almak istiyorsanız: CSS Yapılmış Temayı Almak ve Çekilişe Katılmak İstiyorum.

Çekilişe Katılmak İçin Hangi Şartları Uygulamam Gerek ?

Şart filan yok sadece HitskinTR Üyesi Olmak ve Mesajınız 20 Olmasıdır..Başka Bişi Yok..

Çekiliş Nasıl Yapılacak ?

Çekiliş Bir program sayesinde yapılacaktır.Çekiliş Yapılacağı zaman Video çekilecektir ve sizlere sunulacaktır.Yani içiniz ferah olsun..Herşey Video

kanıtı ile yapılacaktır..

Verilen Temaları Göre Bilirmiyiz ?

Temaları görmeniz imkansızdır.Sadece temaların mükemmel olduğunu bilin..Temalar süpriz olarak Sunulacaktır.

Çekilişe Yeterli Katılım Olmazsa Ne Olacak ?

Çekilişe yeterli katılım olmazsa malesef iptal edilecektir ve uygun zaman beklenecektir.

Çekilişin iptal olmaması için 20 Kişi CSS İle Yapılan tema isteyecek, 15 Kişi ise Modellerle yapılmış temayı isteyecek..

Ya Modellerle Yapılan Temaya 15 Kişi Çekilişe Başvurmazsa ?

Ozaman Modellerle yapılmış tema verilmeyecek sadece CSS İle yapılmış Tema verilecektir...

Ya CSS İle Yapılmış Temaya 20 Kişi Çekilişe Başvurmazsa ?

Burum yine aynı yani CSS ile yapılmış tema verilmeyecek sadece Modellerle yapılmış Tema verilecektir...

Çekiliş Ne zaman Sona Erecektir ?

Çekilişe katılım 20 Gün sürecektir.Yani 11 Mart 2011 tarihinde sona erecektir ve 12 Mart'a Açıklanacaktır..

Diğer Tüm Sorularınızı Bu Konu Altında Sora Bilirsiniz..

Not:Çekilişle İlgili tüm değişmeleri,gelişmeleri saklı tutarız. Her türlü gelişmede bu konu altına yazılacaktır.

Teşekkürler.

HitskinTR cheers

En son By_MiCRoP tarafından Paz Mart 06, 2011 4:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 15 kere değiştirildi

HaqKo
HaqKo
Banned!

http://pvpserverler.highbb.com
HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] Empty
MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 6:36 pm

Modellerle Yapılmış Temayı Almak ve Çekilişe Katılmak İstiyorum.

By_MiCRoP
By_MiCRoP
HitskinTRyönetmen

MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 6:43 pm

HaqKo demiş ki:

Çekilişe İsminizi Yazdırdınız için Teşekkürler..

Şansınız Nasıl olacak acaba ?

£thanoL
£thanoL
*

http://privateserverler.1talk.net/
MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 6:43 pm

Css ile yapılmış temayı almak istiyorum ve çekilişe katılıyorum. Smile

eLementS~`
eLementS~`
*

http://forumcn.forum.st/
MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 6:47 pm

CSS ile yapılmış olana katılıyorum.

HaqKo
HaqKo
Banned!

http://pvpserverler.highbb.com
MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 6:53 pm

By_MiCRoP demiş ki:
HaqKo demiş ki:

Şansınız Nasıl olacak acaba ?
İnşalah İyidir Gerçekten Temaya İhtiyacım Var Smile Bu Arada Bi Özel Mesaj Atsana Bende Wolf Oynuyorum Very Happy

By Kanunsuz™
By Kanunsuz™
*

http://halsiz.forum.st/
MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 7:00 pm

Css İle Yapılmış Olanı Seçerek Bende Katılmak İstiyorum (:

qRaFiqMaN
qRaFiqMaN
*

http://domain-al.tk
MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 7:00 pm

By_MiCRoP
By_MiCRoP
HitskinTRyönetmen

MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 7:02 pm

£thanoL demiş ki:
Css ile yapılmış temayı almak istiyorum ve çekilişe katılıyorum. Smile

Çekilişe isminizi yazdırdığınız için Teşekkürler

eLementS demiş ki:
CSS ile yapılmış olana katılıyorum.

By Kanunsuz™ demiş ki:
Css İle Yapılmış Olanı Seçerek Bende Katılmak İstiyorum (:

qRaFiqMaN demiş ki:

By Kanunsuz™
By Kanunsuz™
*

http://halsiz.forum.st/
MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 7:03 pm

Rica Ederim (:

qRaFiqMaN
qRaFiqMaN
*

http://domain-al.tk
MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 7:07 pm

Önemli Değil Birde Ben Grafiker Başvurusu Yaptımda Bir Bakabilirmisiniz ..

LoRd
LoRd
Ben yeni üyeyim

http://www.haylazturk.darkbb.com
MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 7:36 pm

Modellerle Yapılmış Temayı almak ve Çekilişe Katılmak İstiyorum.Smile

Seranika
Seranika
Ben yeni üyeyim

MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 7:44 pm

Css İle Yapılmış Olanı Seçerek Bende Katılmak İstiyorum Smile

ilyasse_mca
ilyasse_mca
Ben yeni üyeyim

MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 7:47 pm

Teşekkür

Raziel
Raziel
*

MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 8:35 pm

Modeller ile yapılan temayı seçiyorum ve çekilişe bende katılmak istiyorum. What a Face

By_MiCRoP
By_MiCRoP
HitskinTRyönetmen

MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 8:51 pm

LoRd demiş ki:
Modellerle Yapılmış Temayı almak ve Çekilişe Katılmak İstiyorum.Smile

Seranika demiş ki:
Css İle Yapılmış Olanı Seçerek Bende Katılmak İstiyorum Smile

Raziel demiş ki:
Modeller ile yapılan temayı seçiyorum ve çekilişe bende katılmak istiyorum. What a Face

NucLeaR53
NucLeaR53
Ben yeni üyeyim

MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 9:04 pm

Css İle Yapılmış Olanı Seçerek Bende Katılmak İstiyorum

Edit:By_MiCRoP

İlk Başvurunuz Kabul Edilmedi..

Sebeb:Mesaj Sayısı Yetersiz..

Sandy
Sandy
Ben yeni üyeyim

MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 9:30 pm

Edit:By_MiCRoP

İlk Başvurunuz Kabul Edilmedi..

Sebeb:Mesaj Sayısı Yetersiz..

By_MiCRoP
By_MiCRoP
HitskinTRyönetmen

MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 9:35 pm

NucLeaR53 demiş ki:

Mesajınız 20 Olması Gerekmektedir..

Şuanki Mesajınız:18

Sandy demiş ki:

Mesajınız 20 Olması Gerekmektedir..

Şuanki Mesajınız 4

Mesajlarınızı 20'e Tamamlayıp Tekrar Başvurun..

Sandy
Sandy
Ben yeni üyeyim

MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 9:46 pm

tamamladım

By_MiCRoP
By_MiCRoP
HitskinTRyönetmen

MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 11:02 pm

Sandy demiş ki:
tamamladım

murat.qumus
murat.qumus
Ben yeni üyeyim

http://www.vampirediaries.forumm.biz
MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 11:20 pm

By_MiCRoP
By_MiCRoP
HitskinTRyönetmen

MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 11:27 pm

murat.qumus demiş ki:

Mango
Mango
Ben yeni üyeyim

http://www.destek.yetkin-forum.com
MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyPaz Şub. 20, 2011 8:07 am

CSS Yapılmış Temayı Almak ve Çekilişe Katılmak İstiyorum

by_online
by_online
Ben yeni üyeyim

MesajKonu: Geri: HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema]   HitskinTR - Çekilişi [3 Kişiye Modellerle Yapılmış - 3 Kişiye CSS İle Yapılmış Tema] EmptyPaz Şub. 20, 2011 8:08 am

Konuyu Görüntüleyen Sayısı:

Similar topics

+
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki